Kategorie: Činnost spolku > Program rozvoje venkova


Program rozvoje venkova

 

Kulturní a divadelní spolek Jizeran Rakousy v roce 2022 podal Žádost o dotaci do výzvy MAS Achát z.s. do Programu rozvoje venkova.


Projekt s názvem "Zařízení pro spolkovou činnost" pod registračním číslem  22/008/19210/451/045/000936 byl podpořen a byla podepsána smlouva mezi KDS Jizeran a Státním zemědělským intervenčním fondem (SZIF).
Hlavním cílem operace je Podpora projektů konečných žadatelů naplňující cíle SCLLD MAS Achát z.s. z Programu rozvoje venkova.

 


Stručný popis projektu:


Spolková činnost KDS Jizeran se potýká dlouhodobě s nedostatkem místa a pohodlného nábytku (stoly , židle ,sedací soupravy a stany) při konání akcí pro občany obce. Chybí nám jakákoliv ozvučovací technika pro vnější i vnitřní akce a divadelní představení.


Především na základě výzvy  MAS Achát z.s  s Programu rozvoje venkova byl náš projekt podpořen a budeme tak schopni zajistit kvalitní zázemí pro kulturní a sportovní akce v obci jako např: Vánoční živý Betlém se zpěvy a tanci, divadelní představení, schůzky a setkání se staršími občany a rodáky, dětské dny a mnohé další.

 

EULeader

 

 

 

 

 

 

 

 

Napište nám


CAPTCHA
1+1+1+1+1=